O nas

Jesteśmy polską firmą

Produkujemy czujniki bazujące na ultradźwiękach wysokich częstotliwości

W szczególności jesteśmy producentem mierników poziomu paliwa szeroko stosowanych w systemach monitoringu GPS flot pojazdów ciężarowych.

Od ponad 30 lat produkujemy ultradźwiękowe urządzenia do pomiaru poziomu cieczy. Nasze mierniki wykorzystują metodę reflektometrii czasowej w zakresie wysokich częstotliwości (> 1 MHZ). Przyjęta metoda pomiaru pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej dokładności pomiaru poziomu ON w zbiorniku. Dostarczyliśmy na rynek kilkadziesiąt tysięcy sond pomiarowych, które pracują na autobusach, ciężarówkach i pojazdach szynowych. Nasze sondy charakteryzują się dużą dokładnością pomiaru a przy tym nie są wrażliwe na temperaturę oraz dodatki do paliwa.

Od

1989 r.

Ponad 30 lat na rynku

> 1 MHZ

Wysoka dokładność

Podstawa naszej działalności

Od wielu lat realizujemy projekty związane z poziomem płynów. Od ponad dekady z powodzeniem produkujemy sondy mierzące ilość ropy w zbiornikach pojazdów ciężarowych, lokomotyw i różnego rodzaju maszyn roboczych.

Podstawą naszej działalności są sondy paliwowe, które posiadają ugruntowaną opinię na rynku, jako niezawodne i łatwe w montażu. Każdy odbiorca sond jest traktowany indywidualnie i otrzymuje od nas wsparcie techniczne.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Nasz priorytet

Produkcja i utrzymanie wysokich standardów sond jest naszym priorytetem. Nasze rozwiązania bazują na doświadczeniu zebranym przez wiele lat doświadczenia

Urządzenia były opracowane od podstaw w naszej firmie i przez lata udoskonalane. W ten sposób wypracowaliśmy nasze własne unikalne know-how. Na rynku tylko my opanowaliśmy technikę ultradźwiękową wysokiej częstotliwości.

Dlaczego warto nas wybrać?

Ponad 30 lat doświadczenia

Kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych urządzeń

Wypracowanie unikalnego know-how

Opracowanie techniki ultradźwiękowej wysokiej częstotliwości